L´AURA Poděbrady

Oáza světla, harmonie duše, vznešenost ženy…

Oáza světla, harmonie duše, vznešenost ženy…

L´aura Poděbrady Yoga sál

- představujeme Vám naše profesionální Yoga lektory

L´aura Poděbrady - služby - Yoga - Josef Káninský

Josef Káninský

Matha Yoga

Jóga  pro mě byla původně doplňkovým cvičením k posilovně. Skrze kurzy tantry jsem začal objevovat energetickou stránku jógových pozic. Do lektorských zkoušek jsem si doplnil znalosti o tom, jak funguje tělo a jaký je fyziologický základ cvičení. Nejraději mám hatha jógu, v mých lekcích se objevují různě dlouhé výdrže i dynamičtější pasáže. Líbí se mi i koncept flow jógy vedené dechem. Dech na lekcích často zdůrazňuji a velký význam přisuzuji závěrečné relaxaci.

L´aura Poděbrady - služby - Yoga - Lenka Procházková

Lenka Procházková

Jóga v denním životě

„Hlavním cílem jógy je žít šťastně. Nechť všichni lidé dosáhnou tohoto cíle a najdou cestu ke zdraví, štěstí a harmonii v životě.“

L´aura Poděbrady - služby - Yoga - Lucie Zatloukalová

Lucie Zatloukalová

Jemná a laskavá jóga

Jsem zvěrolékařka, která před více jak 25 lety objevila jógu a splnila si sen, stát se učitelkou. Mám otevřené srdce a na svých lekcích učím ženy i muže nebát se otevřít svá srdce sebelásce/lásce a životu. Do každé lekce dávám svou "esenci", své dary a láskyplně pečuji o každého na podložce. Každá lekce bude mít záměr a budeme vědomě a laskavě pečovat o naše těla a duše.

L´aura Poděbrady - služby - Yoga - Marcela Martinková

Marcela Martinková

Prána Yoga, léčivá meditace

Splnila jsem si svůj sen a šířím jógu pro všechny věkové kategorie od miminek (Baby-Mama Jóga), přes děti, dospělé až po seniory.

Jóga a meditace jsou pro mě nádhernou životní cestou, cestou sebepoznávání, cestou k vnitřnímu klidu a spokojenosti. To vše v pouhém nádechu a výdechu:). Mým posláním je otevírat lidem oči a srdce a ukazovat cestu, jak své tělo uzdravovat a omlazovat. V asánách pracujeme s fyzickým tělem, v meditacích s tělem světelným a celý jemně- hmotný systém energií harmonizujeme pomocí hlubokého dýchání Prány v našich čakrách.

Mým životním heslem je životní moudro „ není důležité, co se ti v životě děje, ale jak se k tomu postavíš“.

L´aura Poděbrady - služby - Yoga - Monika Sobotková

Monika Sobotková

Poweb Yoga, Pilates, Ranní Yogové Espresso

Jsem lektorkou power yogy , pilates a aquagymnastiky. Od roku 1995 pořádám sportovní víkendy v  Čechách a několikrát do roka velmi oblíbené pobyty se cvičením u moře.
Jsem jednatelkou TJ Sokol Poděbrady, kde vedu oddíl dětského aerobiku . A také pořádám soutěže v aerobiku Bohemia Aerobic Tour a Českého svazu aerobiku.

L´aura Poděbrady - služby - Yoga - Vlasta Tvrzová

Vlasta Tvrzová

Integrální Yoga, Om Chanting

INTEGRÁLNÍ YOGA je jemný styl jógy pro dospělé všech věkových kategorií. Zaměřením na své tělo a dech se učíme lépe zvládat napětí a stres, koncentraci a vědomou pozorností se učíme pracovat se svou myslí tak, aby se harmonicky rozvíjela každá složka našeho bytí.

OM CHANTING je skupinová technika, která využívá síly zvuku ÓM. Transformuje negativitu v pozitivní energii, pomáhá očistit okolní prostředí a podporuje fyzickou, emoční, a duchovní rovnováhu všech zúčastněných